Ре: Сакъзче (висящо мушкато) – Pelargonium peltatum
Здравейте! Редно е, когато човек пише, да пише правилно! Неволните/технически/ грешки могат да се случат при всеки-било от бързане,било от погрешно натиснат клавиш от клавиатурата. Но все по-често стават грешките, допуснати от незнание на правописът. Дори се стига до там, че не може да се разбере какво е искал да каже коментиращия. Говоря -по принцип- не конкретно в този пост. Добрият тон и богатият речник са предпоставка са едно обогатяващо общуване между нас-като читатели и ползватели на качената информация.
Източник: https://cvetq.eu