Ре: Сакъзче (висящо мушкато) – Pelargonium peltatum

Говорим за сакъзчето. Но след като пишем трябва да е без правописни грешки. Това е нормално. Ненормалното е да пишем с правописни грешки. Та ние сме българи!

Източник: https://cvetq.eu

Organica

Защото за нас е важно: Какво ядем! Чисто земеделие = чисти храни = здрави хора. ОРГАНИЧНО ЗЕМЕДЕЛИЕ е част от уеб проекта ЦВЕТНА ЛЕХА

View All Post